+48 22 7165724 dalmec@dalmec.pl
 

Zmieniamy siedzibę!

zmiana-02

Już od 1 lipca nową lokalizacją DALMEC będzie parter Parku POINT.44. Większe przestrzenie i lepszy dojazd dla naszych klientów sprawią, że spotkania i współpraca z nami staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Nowe miejsce i nowy showroom to nowe możliwości, dlatego od lipca zapraszamy naszych klientów do poznania nas, naszych usług i manipulatorów, a także na rozmowę przy świeżej kawie ☕

Nie przestajemy się rozwijać, dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie naszej siedziby. Nowa lokalizacja, w bezpośrednim pobliżu naszego starego biura to nowe możliwości. Do dyspozycji będziemy mieli ponad 300 mkw, które efektywnie wykorzystamy, aby zaprezentować Wam bogatszą gamę naszych rozwiązań w bardziej komfortowych warunkach. Od 1 lipca zapraszamy do Parku POINT.44. 

Cieszymy się, że świat powoli stabilizuje się już po pandemii COVID-19. Znaczna część naszych pracowników zaszczepiła się już przeciwko koronawirusowi w trosce o własne bezpieczeństwo, a także o zdrowie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby móc w możliwie najbezpieczniejszych warunkach wrócić do spotkań na żywo z naszymi klientami. Bezpośredni kontakt z Państwem jest dla nas szczególnie istotny, dlatego już dzisiaj zachęcamy do odwiedzenia w lipcu naszej nowej siedziby.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce! Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami już dzisiaj!