Kategorie
Finanse Manipulatory Manipulatory Przemysłowe Oszczędności Urządzenia Transportu Bliskiego UTB

Licencjonowany przedstawiciel jednego producenta

Zaufaj marce! Czym licencjonowany przedstawiciel tylko jednego producenta wyróżnia się na tle konkurencji?

Dalmec jest aktywnym liderem w branży przemysłowej znanym na całym świecie. Posiadamy swoje przedstawicielstwa na 5 kontynentach, w 37 krajach. Od 2001 roku Dalmec Polska jest jedynym licencjonowanym przedstawicielem określonego producenta manipulatorów przemysłowych w naszym kraju.  Do dzisiaj żadna inna firma konkurencyjna nie otworzyła w Polsce swojego oddziału. Czym Dalmec wyróżnia się na tle konkurencji?

Pewnych produktów lepiej nie kupować w hipermarkecie…

Firmy postrzegane jako konkurencyjne nie są przedstawicielami żadnego producenta, a jedynie pośredniczą w sprzedaży. To z kolei oznacza, że dany pośrednik współpracuje z kilkoma różnymi firmami. Nigdy nie oferuje przy tym jednego rodzaju dedykowanych rozwiązań, np. manipulatorów. Jest przedstawicielem wielu usług i produktów, a jego polityka sprzedaży bardziej przypomina hipermarket, niż wyspecjalizowaną jednostkę.

Posłużmy się prostym przykładem: Jeśli startujesz w zawodach i chcesz kupić dobrej jakości buty sportowe wybierzesz się po nie do hipermarketu czy do markowego sklepu oferującego obuwie sportowe? Odpowiedź jest prosta. Czemu więc wdrażając tak ważną inwestycję, jaką jest zakup manipulatora przemysłowego, miałbyś korzystać z niepewnych źródeł?

Często też firmy pośredniczące oferują rozwiązania niekoniecznie precyzyjnie dopasowane do potrzeb konkretnego działu przemysłu. Jeśli klient potrzebuje narzędzia do transportu kartonów, to typowi pośrednicy sprzedaży zaoferują rozwiązania różnych producentów, których mają w swoim portfolio, niekoniecznie będzie to producent manipulatorów. Z punktu widzenia klienta, jest to bardzo szkodliwa taktyka. Dlaczego? Sprzedawca będzie zachęcał do zakupu nie rozwiązania, którego potrzebujesz, tylko takiego, na którym on sam zarobi najwięcej.

Profesjonalna marka to gwarancja jakości

Dalmec jest jedyną spółką w Polsce, która oferuje spersonalizowane, idealnie dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania jednego konkretnego producenta! Od lat wdrażamy nowe inwestycje w badania, rozwój, szkolenie przedstawicieli i ciągłe doskonalenie kwalifikacji pracowników. Inwestycje, jakich dokonujemy każdego dnia, są nieporównywalne do inwestycji innych firm, które proponują manipulatory na polskim rynku. To przekłada się bezpośrednio na jakość oferowanych rozwiązań i obsługi. Jesteśmy tego pewni!

Swoją całą uwagę skupiamy tylko na manipulatorach Dalmec. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań transportu bliskiego produktów przemysłowych. Koncentrujemy się na jednym produkcie i wiemy o nim wszystko, znamy pełnię jego możliwości. To jest naszą siłą.

Serwis i gwarancja

Jako spółka córka dajemy pełną gwarancję na urządzenie, dostęp do serwisu oraz części. Dalmec zapewnia wyłącznie dedykowane rozwiązania, posiada często części, które nie podlegają stałej sprzedaży, są nietypowe i robione na potrzeby konkretnego manipulatora.

W związku z tym w Dalmec Polska nadajemy większą priorytetowość usługom reklamacyjnym, niż dzieje się tp w przypadku współpracy z agentami pośredniczącymi. Dlaczego? Jeżeli międzynarodowy producent ma swoje spółki córki oraz przedstawicieli oferujących jego produkty jako jedne z wielu, to naturalną konsekwencją jest, że najpierw wykona części dla swojej spółki córki. Agenci, którzy nie sprzedają produktów producenta na szeroką skalę i nie są jego oddziałem są pomijani.

Polityka w zakresie ochrony środowiska

W dobie kryzysu klimatycznego ochrona środowiska powinna być ważnym elementem polityki biznesowej. Warto zaufać światowej marce, która zagwarantuje, że ochrona środowiska nie będzie kontrastować z rozwojem Twojego przedsiębiorstwa. Otrzymany certyfikat systemu zarządzania jakością oraz ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań mają na celu nie tylko ulepszenie procesu produkcyjnego oraz zadowolenie klientów, ale również zapewnienie, że produkt spełnia wszystkie wymagane kryteria ekologiczne. Liczby mówią same za siebie. Z naszych obserwacji wynika, że dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej o mocy 711 kW w atmosferze zostaje wyprodukowane 83 tony mniej dwutlenku węgla. Otrzymany przez Dalmec certyfikat Tüv Nord to dowód najwyższego poziomu umiejętności projektowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach projektowania naszych manipulatorów? Szukasz rozwiązania, które spełni wszystkie twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.