Kategorie
Manipulatory Manipulatory Przemysłowe Urządzenia Transportu Bliskiego UTB

Na czym polega włoskie collaudo w Dalmec Polska?

Collaudo to nic innego, jak odbiór przedwysyłkowy. Każdy wyprodukowany przed nas manipulator przemysłowy uruchamiamy testowo, aby sprawdzić pełną jego funkcjonalność, zanim jeszcze dotrze on na Twoją linię produkcyjną. Jak wygląda collaudo? Gdzie się odbywa? Dlaczego zapraszamy na nie naszych klientów?

Krok po kroku

Gdy produkt przejdzie już przez ostatni etap wykończenia – nakładanie specjalnej powłoki lakierniczej – przychodzi czas na collaudo. To decydujący moment, który odbywa się w fabryce Dalmec we Włoszech. Na manipulator czeka specjalne miejsce przygotowane do testowania produktów. Zanim zostaną one dostarczone na linię produkcyjną klienta, muszą zostać sprawdzone od każdej możliwej strony. Nasz dział jakości sprawdza, czy wszystko działa jak należy. Manipulatory poddawane są zaawansowanym testom i symulacjom, nie tylko pod kątem funkcjonalności produktu, lecz także bezpieczeństwa systemowego. To dla nas ważne, by mieć stuprocentową pewność, że produkt spełnia wszystkie normy i w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Implementacja dopięta na ostatni guzik

Odbiór przedwysyłkowy nasz dział jakości przeprowadza zawsze – niezależnie od tego, czy klient zdecyduje się towarzyszyć nam na tym etapie. Niemniej, często zapraszamy na testy naszych klientów. Nikt przecież nie lubi kupować kota w worku! Możliwość wymiany uwag z klientem, zanim produkt trafi w jego ręce, to dla nas bezcenna wartość. Prosimy wówczas o wysyłanie próbki swoich produktów. Wszystko po to, by przebieg testu dawał rzeczywiste wyniki i odnosił się do realiów pracy klienta. Symulujemy więc stanowisko pracy: ustawiamy odpowiednie odległości, wysokości, umieszczamy przeszkody, jeśli takie występują. Robimy wszystko, by nasze warunki testowe jak najlepiej oddały przyszłe warunki pracy. Wysłuchujemy uwag i spostrzeżeń klienta, upewniamy się, czy wszystko w działaniu manipulatora mu odpowiada i spełnia jego oczekiwania. Najczęściej okazuje się, że testowane przez nas urządzenie już na tym etapie spełnia wszystkie możliwe wymogi – to dla nas powód dumy. Zdarza się jednak, że klienci proszą o niewielkie zmiany funkcjonalności, na co zawsze jesteśmy przygotowani. W końcu od tego jest collaudo, czyż nie?

Spotkanie z włoską kulturą

Collaudo: pod tym pojęciem kryją się nie tylko przedwysyłkowe testy urządzenia, ale też spotkanie z lokalną kulturą i kuchnią. Ubolewamy, że w dzisiejszej trudnej sytuacji epidemiologicznej podróżowanie nie jest tak łatwe i bezpieczne, jak do tej pory. Jednak z nadzieją czekamy na lepszy czas! Jeśli tylko klient potwierdzi udział w tym jakże ciekawym przedsięwzięciu, to chętnie zarezerwujemy w jego imieniu hotel dla wskazanej liczby osób. Może oczywiście zrobić to sam, bez naszego udziału. Spotykamy się wówczas już na miejscu, w naszej fabryce Dalmec.

Profesjonalna włoska marka to gwarancja jakości

Dalmec jest jedyną taką spółką w Polsce! Od lat wdrażamy nowe inwestycje w badania, rozwój, szkolenie przedstawicieli i ciągłe doskonalenie kwalifikacji pracowników. Inwestycje, jakich dokonujemy każdego dnia, są nieporównywalnie większe od inwestycji innych firm, które proponują manipulatory na polskim rynku. To przekłada się bezpośrednio na jakość oferowanych rozwiązań i obsługi. Jesteśmy tego pewni! Swoją całą uwagę skupiamy tylko na manipulatorach Dalmec. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań transportu produktów przemysłowych. Koncentrujemy się na jednym produkcie i wiemy o nim wszystko, znamy jego specyfikę od A do Z, znamy pełnię jego możliwości. To jest naszą siłą.

Konkurencyjne pośredniczące firmy często nie znają zintegrowanych systemów producenta i nie posiadają pełnej wiedzy w zakresie technologii działania. (zob. Manipulator przemysłowy: gotowy, czy robiony na zamówienie?) Jako sprzedawcy rozwiązań wielu różnych firm, nie znają od podszewki produktu oraz sposobu jego produkcji, co jest wyjątkowo istotne.

Zaufaj włoskiej produkcji i rozwiązaniom szytym na miarę! Skontaktuj się z nami

*Pandemia Covid-19 uniemożliwia w chwili obecnej zaproszenie Was do Włoch na wspólne collaudo. Gdy tylko świat wróci do normalności, zapraszamy na prawdziwe włoskie collaudo!